Tule mukaan torstain seurakehitystilaisuuteen

02.05.2022

JJK kutsuu jälleen mukaan kehittämään seuran toimintaa järjestämällä kaikille avoimen keskustelutilaisuuden torstaina 5.5.2022 klo 19:00 Jyväskylän yliopiston normaalikoulun auditoriossa

Torstain tilaisuus on jatkumoa keväällä 2020 järjestetylle ensimmäiselle seurakehitystilaisuudelle, jossa keskustelimme uutta nousua tekevän seuran toimintamallista ja tulevaisuuden suuntaviivoista.

Torstain tilaisuuden myötä haluamme osallistaa ja kannustaa seuran ympärillä olevia toimijoita, kannattajia sekä muita sidosryhmiä osallistumaan yhdessä seuran kehitystyöhön. Toivomme paikalle ihmisiä, jotka haluavat lähteä kanssamme luomaan yhä vahvemmin yhteisöllistä JJK:ta.

Tilaisuudessa kuullaan myös JJK:n edustusjoukkuetta joulukuusta saakka luotsanneen Toni Lehtisen mietteitä.

Avoin tilaisuus torstaina 5.5. klo 19:00 Jyväskylän yliopiston normaalikoulun auditoriossa osoitteessa: Yliopistonkatu 1, Jyväskylän yliopiston normaalikoulu (yläkoulu/lukio). Kokoonnutaan Yliopistonkadun puoleisella parkkipaikalla, josta siirrytään yhdessä auditorioon klo 19. Tilaisuus päättyy klo 20:30 mennessä.

Lämpimästi tervetuloa!Lisätietoja:

Tom Nevanpää
Puheenjohtaja
JJK Jyväskylä ry
tom.nevanpaa(at)jjk.fi
+358 50 586 0368