Osta lippusi erikoishintaan suoraan Kettutähdiltä – pelaajat myymässä Inter-pelin lippuja Kauppakadulla

25.08.2011

JJK:n pelaajat myyvät 10 euron hintaisia lippuja lauantain Inter-peliin kävelykadulla perjantaina kello 14-17 ja lauantaina kello 11-13. JJK:n piste sijaitsee Sokoksen edessä Kauppakadulla ja jokainen juhlalipun ostaja saa kaupan päälle jättikokoisen JJK-julisteen.

Pelaajista paikalla ovat  klo 14-15 Janne Korhonen, Mikko Hyyrynen ja Antto Tapaninen, klo 15-16 Babatunde Wusu, Tamás Gruborovics ja Lasse Linjala, sekä klo 16-17 Tommi Kari, Ville Viljala ja Juha Pasoja. Lauantaina paikalla on pelaavan kokoonpanon ulkopuolella olevia pelaajia, sekä seuran B-junioreita.
Kauppakadulla tavattavissa myös toimitusjohtaja Joni Vesalainen ja muuta seuran henkilökuntaa.

Huipputärkeä Veikkausliigan kärkiottelu JJK-FC Inter Harjulla lauantaina kello 16.